3 základní produkty na domácí péči

Dobrý den,


v dnešním článku si povíme jaké 3 základní produkty, by měla mít doma každá žena.


U nehtů je to stejné jako s vlasy či pletí, tak jako si kupujete profesionální produkty na vlasy či obličej, i v péči o nehty je potřeba pořídit opravdu kvalitní značky, které jsou určené pro profesionální péči. Jenom tak můžete dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Pokud kupujete laky, výživy či pilníky v drogerii, nikdy to nebude stoprocentně ono, navíc většina laků z drogerie obsahují chlór, formaldehyd, ftaláty a jiné. Což už podle názvů nezní nijak prospěšně :)


Já osobně miluji značku SPARITUAL, se kterou i v salonu pracuji. Je vegan, 13-free, to znamená že neobsahuje : Dibutylphthalat (DBP), Toluen, Formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, Ethyl Tosylamide, xylen, Mehtylisothiazolinone (MIT), Trifenylfosfát (TPP/TPHP), Monomethylether hydrochinonu (MEHQ / HQ), lepek, parabeny a žádné živočišné deriváty.


1. PILNÍK


Na krátké nehty - Pilník s dřevěným jádrem, je důležité aby byl pružný. Vždy se dívejte na čísla uvedená na pilníku, pokud čísla nemá - zahoďte ho :) Na krátké nehty je nejvhodnější 240/320, to nám uvádí, že pilník má na povrchu nejjemnější krystalky. Čím vyšší číslo, tím jemnější krystalky.


Na delší nehty - Pilník s pěnovým jádrem, nejlépe z Mylaru. Pilník také pruží, ale už ne tolik, takže vibrace na delším nehtu nejsou nepříjemné. Číslo 180/240.


Nepoužívat skleněný pilník, pěnový pilník bez číslování, kovový pilník !

Proč si řekneme příště :)


2. SPRÁVNÝ VÝŽIVNÝ LAK


Správný výživný lak je samozřejmě velice důležitý a většina z nás to ví, bohužel co většina z nás neví je jaký typ nehtů máme a tudíž jaký výživný lak používat.

Přiznejte se kdo z vás si myslí, že má nehty měkké? Bude to většina :)


Budete překvapení, ale z 80% to tak nebude. Typy nehtů jsou velice ošemetná věc, protože například tvrdý nehet se lajkovi může zdát jako měkký a bude tedy dodávat výživu s vápníkem, což je zároveň to nejhorší co můžete pro tvrdý nehet udělat.


Nejlepší bude když, si zajdete k manikérce, která pečuje o krásu přírodních nehtů, a ta vám udělá diagnostiku nehtů. Pokud jste z Prahy, ráda vás uvítám v salonu Trisha na Praze 5.

Po správné diagnostice hned vybereme, zda je potřeba hydratace, výživa nebo také péče o vroubkování nehtu.


3. ODLAKOVAČ


Opět si řeknete, že odlakovač má doma každá žena. Ano, to je pravda.

Je však potřeba používat takový odlakovač, který nevytahuje výživu a hydrataci z nehtů.

Jak takový odlakovač poznat? Velice jednoduše. Bude mít nějakou křiklavou růžovou, zelenou, modrou nebo jinou velice ,,přírodní,, barvu :)

Takový odlakovač velmi pravděpodobně obsahuje chlór, který vysuší a vytáhne veškerou vlhkost a výživné látky z nehtů. Pozor také na trik značek, že je odlakovač bez acetonu. Aceton jako takový není škodlivý, záleží na tom jaký je tam poměr.


Doufám, že vám článek poslouží a těším se na příště :)47 zobrazení0 komentář

©2019 by NailsbyCanda. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now